مقیاس باورهای زیباشناسی

مدیر آذر ۹۷ ({{ avg }})

مقیاس باورهای زیباشناسی : مرکز توانمند سازي ذهن تنها مرکز تخصصي درمان لکنت زبان می باشد که با در نظر گرفتن علل ایجاد لکنت زبان از تمامی متدهای روانشناسی جهت درمان قطعی لکنت زبان استفاده می نماید. 

زیبایی و زیباشناسی همواره یکی از مباحث مهم در مطالعات فلسفی و هنری بوده است؛ اما در قرون ۱۸ و ۱۹ مفهوم زیبایی بیشتر جنبۀ روان‌شناسانه به خود گرفت. زیبایی در ارتباط با ادراک دیده شد و بیننده عامل مهمی در تعریف و معنای زیبایی به حساب آمد. به عبارت دیگر، باور، سلیقه، احساس و ادراک شخص در ارتباط با درک زیبایی مهم قلمداد شد.

مقیاس باورهای زیباشناسی

نیاز بشر به زیبایی به عنوان جزئی از فرهنگ قطعی است و می‌توان برای آن جایگاه خاصی در سلسله نیازهای آدمی قائل شد. توجه به جنبه‌های سلامت و آرام‌بخشی عنصر زیبایی در زندگی روزانۀ فرد نیز بسیار مهم و اساسی به شمار می رود.

همچنین در صنعت و تکنولوژی، بخش مهمی از دغدغۀ طراحان و مهندسان جنبه‌های زیباشناسانۀ کالاهایی است که طراحی و تولید می‌کنند. بنابراین اطلاع از باورها و احساسات زیباشناسانۀ مصرف‌کنندگان از اهمیت بالایی برای آنها برخوردار است.

این مقیاس با توجه به اهمیت موارد فوق به منظور سنجش باورهای زیباشناسانه افراد طراحی شده است.

 

برچسب ها : مقیاس باورهای زیباشناسی باورهای زیباشناسی پرسشنامه باورهای زیباشناسی دکتر تقی زاده محمد احسان تقی زاده درمان لکنت زبان لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان لکنت زبان در بزرگسالان

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام