راهنمای مقیاس تمایل به کنترل گری دیگران

مدیر آذر ۹۷ ({{ avg }})

راهنمای مقیاس تمایل به کنترل گری دیگران : فرد کنترل‌ گر شدیداً عادت به کنترل رفتار دیگران دارد و اگر از عهده‌اش بربیاید از کنترل افکار و عقاید و همین طور عواطف و احساسات مردم هم فروگذار نمی‌کند. به ظاهر این طور به نظر می‌آید که او خودخواهانه به دنبال تحویل روش زندگی مورد نظر خود به دیگران است.

راهنمای مقیاس تمایل به کنترل گری دیگران

اما متأسفانه خیلی اوقات واقعیت عجیب‌تر و تلخ‌تر است. وقتی این آدم به فردی معتاد به کنترل دیگران تبدیل می‌شود او را چیزی به جز اعمال کنترل و واداشتن سایرین به اطاعت راضی نمی‌کند.

یعنی اگر فرد مقابل تصادفاً یا با میل و رغبت خود کاری را انجام دهد یا حرفی را بزند که مطابق دیدگاه خودش است باز هم باید منتظر بماند که به بهانه‌ای صحبت یا عمل او از طرف شخص کنترل گر زیر سؤال برود. زیرا که از نظر شخص کنترل‌گر مهم این است که تسلط قدرت او نسبت به محیط اطرافش دیده شود و درست و غلط بودن رفتار دیگران بر این مبنا سنجیده می‌شود و نه چیز دیگر.

 

راهنمای مقیاس انگیزش پیشرفت

برچسب ها : لکنت زبان ناگهانی در بزرگسالان قرص درمان لکنت زبان درمان قطعی لکنت زبان در بزرگسالان لکنت زبان بزرگسالان داروی لکنت زبان انواع لکنت زبان درمان لکنت زبان در کودکان تمایل به کنترل گری دیگران

فرم ارسال دیدگاه

MindeCenter ارتباط با ما

با کارشناس های ما از طریق راه های زیر در ارتباط باشید

آدرس

تهران خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک 182، طبقه4، واحد 14

پست الکترونیکی

info@mindecenter.com

MindeCenter فرم ارسال پیام